Політика конфіденційності

Сайт www.visacredit.com.ua (далі в тексті - Сайт).

Відвідувач - фізична особа, яка в Інтернеті відвідує Сайт (www.visacredit.com.ua).

Ваша конфіденційність, безпека дуже важлива для нас. Будь-яка інформація, отримана від Відвідувача, не буде розкрита і оцінюється як конфіденційна, вона не буде продана або використана іншим чином, заподіявши шкоду Відвідувачам.

Відвідувачі сайту мають право без обмежень, і ввівши дані, відвідувати розділи Сайту і ознайомлюватися з інформаційними матеріалами.

При відвідуванні Сайту, інформація про е-поштою Відвідувача, IP-адреса, ідентифікаційний номер, дата, час, обрана сума грошей, операційна система пристрою, версія браузера, посилання доступу і Google Adwords GCLID використовуються, для аналізу тенденцій Відвідувачів для внутрішнього користування. Ці дані зберігаються на DigitalOcean.com протягом 26 місяців, а потім видаляються.

Відвідуючи Сайт, його Відвідувач погоджується з умовами Cookies, Захисту даних, Користування і е-пошти. Приймається, що відвідувач з даними умовами ознайомився і прийняв їх.

Припиніть використання Сайту, якщо у Вас є претензії до правил і не прийнятно їх зміст, посилання (і) на авторські права.