Поширені запитання

Що таке Visacredit і який зв'язок кредитами онлайн?
Visacredit пропонує інформацію про послуги кредиторів онлайн, пропонуючи безкоштовне порівняння кредитних компаній. Цей сайт був створений, для того щоб допомогти Вам вибрати самого вигідного і кращого кредитора.

Що таке кредит онлайн?
Кредит онлайн це можливість швидко взяти в борг гроші і отримати їх на свою банківську карту. Онлайн кредит можна отримати до 30 000 грн. Щоб отримати кредит онлайн немає необхідності в довідці з місця роботи і поручителя.


Що таке кредит 0,01%?
Якщо ти у кредитора в борг береш перший раз, то перший кредит можеш отримати під 0,01%. Це означає, що заплатити доведеться саме стільки-ж, скільки взяв. Май на увазі, що не всі кредитори пропонують онлайн кредит під 0,01%.


Що необхідно, щоб подати заявку на кредит?
Комп'ютер або телефон з підключеним інтернетом, банківська карта і трохи часу.
 
Для чого необхідно надавати паспорт з фотографією?
У деяких випадках кредитор може попросити надіслати скан паспорта з фотографією. Дана процедура необхідна для запобігання шахрайства з документами клієнтів з боку третіх осіб.
 
Чи можна взяти більше одного кредиту одночасно?
Так, але тільки у різних кредиторів. Одночасно у кожного з кредиторів можна бути тільки один кредит. Після погашення поточного кредиту, клієнт може оформити таку заявку на отримання нового кредиту.


Яка плата за оформлення кредиту?
Виконуючи реєстрацію на домашній сторінці кредитора, буде необхідна одноразова плата за ідентифікацію банківської карти, зазвичай це сума до 1 грн. Виконуючи цю плату Ти соглашаешся з умовами кредитора і кредитору стане відомий номер Твоєї банківської карти.
 
Що таке річна процентна ставка?
Як правило відповідь від компанії по видачі кредитів онлайн отримаєш протягом 3-8 хвилин. Якщо Ти відповідь не отримав, зв'яжися з кредитором особисто.
 
Коли я отримаю відповідь?
Как правило ответ от компании по выдачи кредитов онлайн получишь в течении 3-8 минут. Если Ты ответ не получил, свяжись с кредитором лично.
 
Чи можна відмовитися від кредиту?
Від кредиту можна відмовитися до того, як погодишся з умовами договору за кредитом. Після угоди з умовами договору послуга набирає чинності і на банківську карту нараховуються грошові кошти. Клієнт може погасити кредит в будь-який час, але в цьому випадку, клієнту необхідно буде заплатити за дні користування кредитом.


Чому мені можуть відмовити в кредиті?
Якщо у Тебе в минулому є не оплачені кредити, затримані платежі, якщо при реєстрації Ти вказав невірні дані, то це може бути причиною, по якій Тобі можуть відмовити в кредиті.


Відповідальний позику?
Перед тим, як Ти візьмеш в борг гроші, подумай, наскільки це необхідно. Ми не радимо брати в кредит, для того щоб заплатити за одною кредит. Бери в борг тільки в разі, якщо гроші дійсно Тобі необхідні і точно знаєш, що ти зможеш повернути кредит вчасно. Якщо кредит не виплатиш, у Тебе можуть бути проблеми з отриманням нового кредиту.